Sombre – włosy blond muśnięte słońcem

Włosy Sombre Blond

Jeśli cenisz naturalny look na co dzień, nie lubisz zbędnie ryzykować ze swoim wyglądem, jednak chciałabyś nieco go odświeżyć to włosy sombre mogą się okazać dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Czym są włosy sombre?

Latem nasze włosy ulegają naturalnemu rozjaśnieniu przez promienie słoneczne. Na naszych włosach możemy zauważyć wówczas jaśniejsze refleksy, które przypominają „muśnięcie słońcem” i tworzą przyjemny i naturalny look. Efekt takich naturalnych refleksów możemy uzyskać także u fryzjera, który za pomocą rozjaśniacza delikatnie rozjaśni wybrane pasma naszych blond włosów, a pozostałe zostawi w naszym naturalnym kolorze. Możemy też wykorzystać efekt sombre do urozmaicenia jednolitego koloru farby, aby farbowane włosy wyglądały bardziej naturalnie.

Sombre jest w zasadzie ombre, który jest znacznie bardziej subtelne, dając bardziej naturalny wygląd, który jest idealny na każdą okazję. wykorzystuje bardzo subtelne przejścia kolorów, aby stworzyć delikatny i seksowny wygląd. Efektem jest znacznie bardziej naturalny wygląd niż w przypadku tradycyjnego ombre, które często może wyglądać surowo i sztucznie. Ombre tworzy się zazwyczaj poprzez rozjaśnienie końcówek włosów o 1-2 odcienie, choć niektórzy decydują się na bardziej drastyczną różnicę.

Dlaczego warto wybrać sombre?

Istnieje wiele powodów, dla których możesz zdecydować się na sombre. Być może szukasz sposobu na zmianę swojego wyglądu bez zbytniego szaleństwa. A może zawsze podobał Ci się efekt włosów ombre, ale czułaś, że jest to zbyt radykalna zmiana. Niezależnie od powodu, sombre jest doskonałym wyborem, jeżeli szukasz czegoś, co jest zarówno subtelne jak i seksowne.

Sombre na krótkich czy długich włosach

Sombre to efekt, który doskonale sprawdzi się zarówno na długich jak i krótkich włosach. Odrosty po ombre wyglądają bardzo naturalnie, dlatego zwykle nie ma konieczności nic z nimi robić. Sombre to doskonały sposób na odświeżenie naszej fryzury bez konieczności rewolucji, na którą czasem nie jesteśmy jeszcze gotowe.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

administrator, bbp_keymaster
W AleKobieco.pl poruszamy tematy lifestylowe, związane z modą, urodą, zdrowiem, kulinariami, podróżami, ale także rodziną, dzieciom czy związkom. Codziennie publikujemy nowe artykuły, wywiady, wideo. Śledź nas również w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z tym, co jest modne, sprawdzone, inspirujące, warte zainteresowania, z trendami zarówno z Polski jak i ze świata. AleKobieco.pl to portal dla ciekawych świata! Bądź razem z nami!

YOU MAY ALSO LIKE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *