Małe i dyskretne tatuaże. Twoja słodka tajemnica

Małe tatuaże

Od zawsze marzysz o tatuażu, a może zwyczajnie chcesz sprawić sobie pamiątkę, ale brakuje Ci odwagi i boisz się, że taki tatuaż odstraszy twoich klientów i źle wpłynie na postrzeganie Ciebie. Chociaż z roku na rok się to zmienia na plus to wciąż z wytatuowanymi osobami wiąże się dużo stereotypów i bywa, że są źle odbierani przez otoczenie. Dylemat może rozwiązać mały subtelny tatuaż, który szybko i łatwo ukryjesz gdy będziesz tego potrzebować lub zrobisz go w miejscu, który będzie stanowił Twoją małą, słodką tajemnicę tylko dla najbardziej wtajemniczonych.

Mały i dyskretnie ukryty tatuaż daje szansę na zrealizowanie swojego marzenia lub symbolicznego upamiętnienia jakiejś ważnej chwili lub myśli. Maleńki i subtelny tatuaż podkreśli twoją delikatną i wrażliwą naturę, możesz dzięki niemu wyrazić siebie. Mały tatuaż ukryty na twoim ciele może być twoją bardzo sexy tajemnicą. Możesz ją schować dla siebie i sama zdecydować komu zechcesz ją ujawnić. W razie gdybyś zdecydowała się kiedyś na usunięcie tatuażu z takim słodkim maleństwem, nie będzie większego problemu. Jeśli boisz się bólu podczas wykonywania tatuażu przy małym wzorku praktycznie go nie odczujesz. Możesz czuć się spokojna.

Zanim zaczniesz wybierać wzór tatuażu, określ odpowiednie miejsce na swoim ciele, w którym chciałabyś go zobaczyć. Jeśli nie chcesz go zbytnio eksponować, możesz go zrobić na łopatce, nodze lub na nadgarstku. Być może chciałabyś swój tatuaż ukryć przed światem w jakimś bardziej intymnym miejscu. Miejsce, które wybierzesz pomoże Ci później w określeniu jego kształtu i charakteru.

Mały tatuaż – napis

Najczęściej są to krótkie sentencje, fragment ulubionej piosenki, inicjały ukochanej osoby lub jakaś ważna data. Istotne są nie tylko słowa, ale także wybór odpowiedniego fontu, jego wielkość i krój. Ostatnio na zdjęciu na Instagramie w stroju kąpielowym z nieco odsłoniętym bokiem mogliśmy dostrzec tatuaż Ani Lewandowskiej, którym dotychczas skrywała dla siebie. Ania Lewandowska zdecydowała się na mały tatuaż z motywacyjnym przesłaniem „Never give up” (Nigdy się nie poddawaj).

Zobaczcie również inne inspiracje na tatuaże-napisy:

Mały tatuaż – grafika

W przypadku małych tatuowanych obrazków wśród kobiet zdecydowanie w trendzie są maleńkie, kwiatki, serduszka, gwiazdki i… owady. Bardzo popularne są także subtelne „dmuchawce”, piórka czy ptaki jako symbole czegoś delikatnego i wolnego.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

administrator, bbp_keymaster
W AleKobieco.pl poruszamy tematy lifestylowe, związane z modą, urodą, zdrowiem, kulinariami, podróżami, ale także rodziną, dzieciom czy związkom. Codziennie publikujemy nowe artykuły, wywiady, wideo. Śledź nas również w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z tym, co jest modne, sprawdzone, inspirujące, warte zainteresowania, z trendami zarówno z Polski jak i ze świata. AleKobieco.pl to portal dla ciekawych świata! Bądź razem z nami!

YOU MAY ALSO LIKE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *