ModaSukienki

Zara – Trendy na wiosnę/lato 2019. Sprawdź co szykuje marka na ciepłe dni!

Kolekcja Zara wiosna-lato 2019

Zara rozpoczęła nowy sezon 2019 z naprawdę mocnym przytupem. W połowie stycznia marka zaprezentowała nowy logotyp, który otrzymał wiele słów krytyki ekspertów z zakresu identyfikacji wizualnej jak i samych klientów. Teraz przedstawia teaser najnowszej kolekcji na sezon wiosenno-letni 2019 i uciera nosa wszystkim krytykom prezentując kampanię gorącą niczym słońce pustyni, a to porównanie nie jest tu użyte bez powodu.

W nowej kolekcji możemy po raz kolejny cieszyć się inspiracjami zaczerpniętymi z egzotycznej mody arabskiej. Luźne naturalne tkaniny – len i bawełna w pięknych wyrazistych kolorach i modnych fasonach w stylu boho niczym rodem z “Baśni z 1001 nocy” podbije serca kobiet na całym świecie.

Hiszpańska marka odzieżowa znana jest z odważnych projektów i eksperymentowania ze wzorami, kolorami i licznymi dodatkami jak frędzle, troczki, ażurki czy falbanki – czyli wszystko to, co w znajduje się w trendach obowiązujących w 2019 roku. Projektanci Zary po raz kolejny inspirują się egzotyką Bliskiego Wschodu, jednak w przeciwieństwie do wcześniejszych kampanii widoczna jest zmiana palety kolorystycznej z kolorów wyrazistych, nieraz wręcz jaskrawych na rzecz monochromatycznej palety barw inspirowanej kolorami ziemi. W kolekcji wiosenno-letniej marki królować będzie beż, khaki, ochra czy odcienie bieli, w tym kość słoniowa.

Sukienka - Zara kolekcja wiosna-jesień 2019

Sukienka – Zara kolekcja wiosna-lato 2019

Sukienka - Zara kolekcja wiosna-lato 2019

Sukienka – Zara kolekcja wiosna-lato 2019

biała sukienka- Zara kolekcja wiosna-lato 2019

sweter z frędzlami - Zara kolekcja wiosna-lato 2019

sweter z frędzlami – Zara kolekcja wiosna-lato 2019

Sukienka ażurowa kość słoniowa - Zara kolekcja wiosna-lato 2019

Sukienka ażurowa kość słoniowa – Zara kolekcja wiosna-lato 2019

Źródło: materiały prasowe Zara

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Podziel się

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *