Orange Warsaw Festival 2019 – artyści. Sprawdź kto wystąpi!

Orange Warsaw Festival 2019 - artyści

Znamy pierwsze gwiazdy, które wystąpią na tegorocznym Orange Warsaw Festival, czyli wielkim muzycznym wydarzeniu odbywającym się w stolicy. Orange Warsaw Festival organizowany jest od 2008 roku, a na kilka festiwalowych scen zapraszane są największe światowe gwiazdy muzyki pop, R&B, soul czy muzyki elektronicznej. W ubiegłym roku impreza przyciągnęła blisko 60 tysięcy fanów muzyki.

Nic dziwnego, że ledwie zakończyła się zeszłoroczna edycja festiwalu, a już wszyscy zaczęli wyczekiwać kolejnej wypatrując pierwszych wzmiankach o artystach, którzy pojawią się na Orange Warsaw Festival 2019. Dziś została ogłoszona pierwsza lista gwiazd, co jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę wokół imprezy, na której uczestnicy będą mogli bawić się aż 2 dni 31 maja i 1 czerca. Co więcej, na festiwal można kupić już bilety!

Smaczku dodał sposób prezentacji pierwszej listy gwiazd tegorocznego festiwalu. Ich imiona i nazwiska zostały wyświetlone za pomocą wizualizacji na jednym z budynków w centrum Warszawy.

Orange Warsaw Festival 2019 – artyści

Cardi B
Amerykańska raperka z Bronxu, do której zdecydowanie należał rok 2018 i mocno rozepchała się w światowej czołówce kobiecego rapu. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” błyskawicznie trafiła na sam szczyt sprzedaży w USA, magazyn Pitchfork umieścił album w sekcji Best New Music, a amerykańskie media z miejsca okrzyknęły ją ”jednym z najmocniejszych debiutów XXI wieku”. Zdobyła również 5 nominacji do tegorocznych nagród Grammy, statuetki na galach Billboard Music Awards oraz BET Awards.

Solange (amerykańska wokalistka R&B, siostra Beyonce)
Na scenie występuje od ponad dekady. Doskonale odnalazła się w ambitniejszych klimatach R’n’B wmieszając w swoją muzykę elektronikę, jazz czy funk, tym samym uciekając od prostych, utartych rozwiązań. Albumem „Sol-Angel and the Hadley St. Dreams”, Solange podbiła serca zarówno krytyków jak i publiczności, a w 2016 roku osiągnęła ogromny sukces z albumem „A Seat At The Table”, który znalazł się na szczycie zestawienia Billboard Top 200 i przyniósł jej pierwszą nagrodę Grammy w karierze. Swoją popularność wykorzystuje do promowania politycznych i społecznych wartości, które odważnie wyznaje, np. sprawiedliwość i równouprawnienie, co wielokrotnie spotkało się z emocjonalnym odbiorem wśród środowisk, które w życiu codziennym czują się zapomniane lub wręcz uciszane.

Troye Sivan
Uznawany za jednego z najciekawszych popowych artystów ostatnich lat. Karierę zaczynał jako nastolatek, a jego muzyka trafiła do Top 5 listy Billboard 200, a magazyn „Time” umieścił go wśród 25 najbardziej wpływowych nastolatków na świecie. Z drugim albumem „Bloom”, na którym gościnnie pojawiła się między innymi Ariana Grande odniósł kolejny sukces i umocnił swoje miejsce wśród najlepszych artystów popowych ostatnich lat.

Marshmello
To artysta, który zasłynął w 2015 roku za sprawą remiksów między innymi dla Jack Ü (wspólny projekt Skrillexa i Diplo) oraz Zedda. W 2016 roku ukazał się jego debiutancki album „Joytime”, który potwierdził jego wielki talent i doskonałe poruszanie się po dźwiękach muzyki elektronicznej.
Swój wizerunek ukrywa pod maską serdecznie uśmiechniętej pianki co tłumaczy mówiąc, że „chce robić dobrą muzykę, a do tego nie jest potrzebna jego tożsamość”. Współpracuje z najlepszymi: Lil Peep, Anne Marie, Selena Gomez, Khalid, Logic czy Bastille. W 2018 roku wydał album „Joytime II”, a latem tego roku zapowiada trzecią część serii albumów.

Orange Warsaw Festival 2019 – bilety

Karnety Early Bird na Orange Warsaw Festival 2019 będą dostępne od piątku 25 stycznia od godziny 10:00 na stronie: www.altersklep.pl lub za pośrednictwem platformy eBilet.pl w cenie 389 zł (klienci Orange mogą skorzystać ze specjalnego rabatu i kupić je w cenie 331 zł).

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

administrator, bbp_keymaster
W AleKobieco.pl poruszamy tematy lifestylowe, związane z modą, urodą, zdrowiem, kulinariami, podróżami, ale także rodziną, dzieciom czy związkom. Codziennie publikujemy nowe artykuły, wywiady, wideo. Śledź nas również w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z tym, co jest modne, sprawdzone, inspirujące, warte zainteresowania, z trendami zarówno z Polski jak i ze świata. AleKobieco.pl to portal dla ciekawych świata! Bądź razem z nami!

YOU MAY ALSO LIKE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *