ButyModa

Wyprzedaż damskich butów w CCC. Zobacz nasze typy!

Zimowa wyprzedaż butów w CCC 2019

Zimowe wyprzedaże to idealna okazja, żeby odświeżyć swoją garderobę i jednocześnie nie zbankrutować. Styczeń jest miesiącem, w którym zimowo-jesienne ciuchy kupisz w znacznie obniżonych cenach. To także świetny moment, żeby wyposażyć się w nową parę butów, bo jak każda kobieta wie: butów nigdy za wiele, a wybierając bardziej klasyczne modele możesz być pewna, że szybko nie wyjdą z mody i będą Ci służyły przez najbliższe kilka sezonów.

W CCC trwa właśnie wyprzedaż butów zimowych zarówno tych damskich, męskich jak i dziecięcych i kozaki, sztyblety czy botki kupisz nawet z 70%-rabatem.Wyprzedaż w CCC obowiązuje także na buty marki Lasocki – znanej i cenionej za wysoką jakość skóry i trwałości buta, a także klasyczny design.

CCC jest jedną z największych sieci sklepów obuwniczych nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie Środkowej oraz producentem. Sprzedaż butów prowadzi w 22 krajach Europy. CCC sprzedaje buty zarówno pod markami własnymi jak i licencjonowanymi w salonach stacjonarnych jak i w sklepie online. Sprawdź nasze typy damskich butów objętych wyprzedażą, na które warto zwrócić uwagę.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Podziel się

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Obserwuj nas na Facebooku!


This will close in 30 seconds